blog hit counter

SEKTOR B | Znaleźć najlepsze recenzowane artykuły naukowe na temat.

Jak Ominąć Weryfikację Wieku Youtube

Jak Ominąć Weryfikację Wieku Youtube Na podstawie Twojego wyszukiwania Jak Ominąć Weryfikację Wieku Youtube, te kroki mogą pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. SEKTOR B wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Jak Ominąć Weryfikację Wieku Youtube krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Omijanie ograniczeń wiekowych na youtube jest to bardzo proste, wystarczy lekko zmodyfikować adres filmu w pasku adresu w przeglądarce internetowej. Gdy wejdziesz na youtube i próbujesz otworzyć jakiś film z ograniczeniami wiekowymi, to wyświetla się ekran z ostrzeżeniem dotyczącym treści. Wtedy w pasku adresu wystarczy spojrzeć na adres filmu. Jak ominąć tę durną weryfikację wieku na youtube? Mam ustawione powyżej 18 lat a i tak wymaga zdjęcia dowodu tożsamości. Nie na telefonie a. Wszystko dlatego, że zmieniony adres odnosi się do samego filmu, a nie do strony z nim, w związku z czym brakuje weryfikacji wieku. Ta metoda będzie działać z każdym klipem na youtube. Jak ominąć tę durną weryfikację wieku na youtube? Jak ominąć weryfikację wieku na youtube? Jak oglądać filmy 18+ youtube w najwyższej jakości? ⭐nowy sposób 2021 komentarze (8) : Tu dla mało ogarniętych ¯\_(ツ)_/¯. Ta weryfikacja wieku na youtube jest już od dawna.

Obrazy wynik dla Jak Ominąć Weryfikację Wieku Youtube

Jak Ominąć Weryfikację Wieku Youtube wideo

🔑Jak ominąć weryfikację wieku na YouTube? 🗝Jak oglądać filmy 18+ YouTube w najwyższej jakości? ⭐nowy sposób 2021 ❌🤫NIE KLIKAJ tego ➡ bit.ly/nie_klik 🐱‍👤🐁 🦗Linki 🔌 bit.ly/greasyfork-en - wtyczka ⚙📝 bit.ly/skrypt18_v2 - skrypt ⭐przydatna wtyczka ⏩ bit.ly/przydatna_wtyczka 🤩 ❤Pomogłem ci?! ➡➡➡ pomóż mi udostępniając ⬆ ten film💗 Może twój kolega ma problem, a ten sposób na pewno mu się przyda. DZIĘKI🤗 💗 INSTAGRAM ⏩ bit.ly/filszu_ig 🤩TYLKO dla GAMERÓW🕹🎮 bit.ly/WoT_yt - ☠dobra gra ;) 🔒Skrypt jest bezpieczny, jeżeli się czegoś obawiacie, możecie przejrzeć cały kod źródłowy😉 📰ARTYKUŁ STEP BY STEP ciac.ml/art.php?action=weryfikacja_wieku (lub ten link bit.ly/jak_ominac_art) #lifehack #weryfikacja #ograniczenie Jak ominąć weryfikację wieku na YouTube?🔞 [2021] 00:00 wstęp 00:11 - 01:50 Jak ominąć weryfikację wieku 01:51 - 02:40 jak obejść weryfikacje wieku youtube 🔌⚙ ciac.me/skrypt - jeśli tamte linki nie działają ----------------------------------------------------------------Dla ciekawskich i fanów------------------------------------------------- 💸Jak możecie mi się odwdzięczyć: Jakbym mógł powiedziałbym byście nie używali adblocka i K |_ i Ⓚ a l i R E Ⓚ 🅻🅰 |\/| 🅈 na mojej stronie [ ciac.me ], ale tak nie powiem bo to jest nielegalne😉 i łamie wytyczne adsense i inne😥(no i rozumiem ich bo po co reklamodawcą sztuczny ruch, muszą być jakieś zasady). Więc w zamian tego możecie zostawić 👍 i 💗subskrypcje. greasyfork.org/en -------- ❗🔱❗UWAGA KONKURS link do konkursu: ciac.me/konkurs można wygrać cenne nagrody o min. wartości 150zł ❤💙💚💛TWORZĘ YT BY POMAGAĆ 💛💚💙❤

Final Words

Poradnik jak ominąć weryfikację wiekową na youtube na komputerze. Zainstaluj dodatek do przeglądarki tampermonkey. Dzisiaj pokaże wam jak pominąć te wkurzające ograniczenie wiekowe na youtube. Od ostatniej aktualizacji nie można już oglądać filmów oznaczonych jako 18+, bez zweryfikowania konta dowodem albo kartą kredytową i jest to bardzo uciążliwe.

Podejrzewałem, że jest to kwestia weryfikacji wieku użytkownika, którego konto zostało założone zanim osiągnął pełnoletność. Ale w takim przypadku można jedynie podejrzewać, że google ma własne sposoby na zweryfikowanie wieku. Jeśli nie korzystałeś z płatności kartą za pośrednictwem ich portalu albo nie wysyłałeś sobie na maila skanów pitów,. Youtube wprowadzi wkrótce weryfikację wieku użytkownika youtube za pomocą oficjalnego dokumentu. Jest to jeden z wymogów, jakie nakłada na serwis dyrektywa unii europejskiej dotycząca świadczenia usług audiowizualnych. Jak wyjaśnia youtube we wpisie na blogu, serwis ma być miejscem przyjaznym zarówno dla młodszych, jak i. Omijanie ograniczeń wiekowych na youtube jest to bardzo proste, wystarczy lekko zmodyfikować adres filmu w pasku adresu w przeglądarce internetowej. Gdy wejdziesz na youtube i próbujesz otworzyć jakiś film z ograniczeniami wiekowymi, to wyświetla się ekran z ostrzeżeniem dotyczącym treści. Wtedy w pasku adresu wystarczy spojrzeć na adres filmu.