free hit counter code

SEKTOR B | Znaleźć najlepsze recenzowane artykuły naukowe na temat.

Jak Się Pisze Godziny Po Angielsku

Jak Się Pisze Godziny Po Angielsku Bez względu na to, czego szukasz, zacznij od prostego wyszukiwania, takiego jak Jak Się Pisze Godziny Po Angielsku? SEKTOR B wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Jak Się Pisze Godziny Po Angielsku krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Takie wyrażenie czasowe możemy zapisać na dwa sposoby: Z przecinkiem po dniu tygodnia albo połączone za pomocą the oraz of. Friday, 3 april 1980 friday the 3rd of april, 1980 kiedy stawiamy przecinki pisząc daty? W amerykańskim angielskim, w zdaniu daty zapisujemy z przecinkami. Przecinki wstawiamy po dniu oraz po roku. Jak sie pisze po angielsku godziny ? Jak się pisze godziny po angielsku tym sposobem? To proste, wystarczy podać liczbę godzin, a następnie minut, np. It’s eight forty four (jest 8:44). Aby posługiwać się tą metodą, nie trzeba znać żadnych sformułowań. Wszystko, czego potrzebujesz to znajomość liczb. Która godzina po angielsku przyszedł czas na przydatne zwroty. Login to our social questions & answers engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people. Do określenia godzin posłużą nam również określenia:

Obrazy wynik dla Jak Się Pisze Godziny Po Angielsku

Jak Się Pisze Godziny Po Angielsku wideo

Poznaj mój autorski kurs języka angielskiego ► kurs.questfe.pl/odzera_domastera Poprzez wszystko co robimy, pokazujemy, że brak talentu do języków obcych jest mitem! Kliknij w link i dowiedz się więcej► questfe.pl/

Final Words

I have test on tuesday. Jeśli zależy nam na podaniu konkretnej liczby minut po danej godzinie lub do danej godziny, to w języku angielskim wykorzystamy do tego celu słowa past/after (po) i to (do), a dokładniej przed godziną. Trzeba po prostu zapamiętać, że jeśli mówimy o minutach od 1 do 29, występują one po konkretnej godzinie. Jeśli chodzi o minuty od 31.

Gdy jest piętnaście po, lub za piętnaście używamy słowa quarter, co oznacza kwadrans. Jeśli godzina jest pełna, mówimy it’s (dodajemy aktualną godzinę) o’clock, np. Its four o’clock (jest czwarta). Jeśli jest „w pół do”, używamy zwrotu it’s half past (dodajemy godzinę), np. It’s half past eleven (jest pół godziny po 11/jest w pół do dwunastej). Oprócz tego, gdy jest 15 po lub za 15 brytyjczycy mają w zwyczaju używać słowa quarter, co oznacza kwadrans. Takie wyrażenie czasowe możemy zapisać na dwa sposoby: Z przecinkiem po dniu tygodnia albo połączone za pomocą the oraz of. Friday, 3 april 1980 friday the 3rd of april, 1980 kiedy stawiamy przecinki pisząc daty?