blog hit counter

SEKTOR B | Znaleźć najlepsze recenzowane artykuły naukowe na temat.

Jak Usunąć Drugie Konto Z Messengera

Jak Usunąć Drugie Konto Z Messengera Bez względu na to, czego szukasz, zacznij od prostego wyszukiwania, takiego jak Jak Usunąć Drugie Konto Z Messengera? Tutaj, w SEKTOR B, zobaczysz sekcję przypisów do odniesień i dalszej lektury. W tym artykule omówimy przewodnik Jak Usunąć Drugie Konto Z Messengera krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Odpowiedź otwórz aplikację facebook messenger. Stuknij w trzy linie w lewym górnym rogu aplikacji. Przewiń w dół i stuknij w „konta. ” stuknij konto, które chcesz usunąć. Stuknij w „usuń konto. ” potwierdź, stukając w „usuń konto. Jak usunąć drugie konto w usłudze facebook messenger na telefonie iphone Wprowadź konto użytkownika danej osoby, wybierz typ konta, a następnie wybierz pozycję dodaj. Jeśli musisz usunąć informacje logowania danej osoby z komputera: Wybierz pozycję start > ustawienia > konta > inni użytkownicy. Jak już zapewne wiecie, z messengera mogą korzystać nie tylko użytkownicy facebooka, ale każdy chętny, a w takim przypadku potrzebny będzie wasz numer telefonu. Konto jak usunąć konto dodane w messengerze? Ta funkcja nie jest dostępna na platformie aplikacja na iphone'a, ale jest dostępna na tych urządzeniach. Wybierz urządzenie, aby uzyskać więcej informacji o tej funkcji. Pomoc dotycząca aplikacji na iphona pomoc na temat aplikacji na ipada pomoc dotycząca aplikacji do systemu android powiązane artykuły Kasowanie konta messenger jest możliwe gdy mamy minimum dwa konta.

Obrazy wynik dla Jak Usunąć Drugie Konto Z Messengera

Jak Usunąć Drugie Konto Z Messengera wideo

🔔 SUBSKRYBUJ BY NIE PRZEGAPIĆ FILMÓW ► goo.gl/ev6AXx Jak usunąć konto z Messengera. Kasowanie konta Messenger jest możliwe gdy mamy minimum dwa konta w aplikacji Messenger. Aby usunąć konto Messenger musimy wylogować się to konto następnie przy koncie które usuwamy musimy kliknąć trzy kropki wtedy pojawi się zakładka usuń konto. Następnie klikamy usuń konto i gotowe. . Film nagrany na telefonie ► goo.gl/2bwSdr Aplikacje którą wykorzystuję do nagrywania to: Rec HD dostępna w Sklepie Play. Dzięki za obejrzenie tego odcinka :)

Final Words

Aby usunąć swoje konto messenger: Otwórz aplikację messenger i kliknij na trzy linie w lewym górnym rogu ekranu głównego. Przewiń w dół i wybierz „ustawienia”. Wybierz opcję „usuń konto”.

Messenger jest oddzielną aplikacją od facebooka. Nie możesz usunąć wszystkich kont ani wylogować się z messengera. 1. na ekranie głównym dotknij zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu. 2. przewiń w dół i dotknij opcji przełącz konto. 3. przesuń palcem w lewo na koncie, które chcesz usunąć. 4. dotknij kolejno opcji usuń > usuń limit. Odpowiedź otwórz aplikację facebook messenger. Stuknij w trzy linie w lewym górnym rogu aplikacji. Przewiń w dół i stuknij w „konta. ” stuknij konto, które chcesz usunąć.