blog hit counter

SEKTOR B | Znaleźć najlepsze recenzowane artykuły naukowe na temat.

Jak Usunąć Konwersację Z Messengera U Odbiorcy

Jak Usunąć Konwersację Z Messengera U Odbiorcy Bez względu na to, czego szukasz, zacznij od prostego wyszukiwania, takiego jak Jak Usunąć Konwersację Z Messengera U Odbiorcy? SEKTOR B wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Jak Usunąć Konwersację Z Messengera U Odbiorcy krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

To nic, tylko czy wszytsko się usunie, a nie jedna wiadomość, o to mi chodzi. Ale nie całkowicie tylko ostatnie minuty. Wiadomość napisana godzinę temu już się u odbiorcy nie usunie. W wyświetlonym menu wybierz opcję usuń dla siebie jeśli chcesz usunąć wybraną wiadomość tylko z konwersacji lub w opcji usuń dla wszystkich jeśli chcesz usunąć go również dla odbiorcy (możesz to zrobić tylko wtedy, gdy wiadomość została wysłana mniej niż 10 minut temu, jak już wyjaśniłem w innym artykule). Wybierz usuń konwersację z wyskakującego menu. Kliknij usuń konwersację aby potwierdzać. Jak trwale usunąć historię czatów messenger. com postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby trwale usunąć całą historię czatów na messenger. com. Najedź kursorem myszy na rozmowę, którą chcesz usunąć, i wybierz przycisk menu z trzema kropkami. Szczegóły na filmie i zapraszam do oglądania Wybór sposobu usunięcia wiadomości. Po wybraniu właściwej opcji pozostaje jeszcze tylko potwierdzić usuwanie w nowym okienku na ekranie. Jak usunąć wiadomości, konwersacje lub zdjęcia otrzymane w aplikacji messenger? Pomoc dotycząca komputerów kopiuj link uwaga: Nie możesz usunąć wszystkich konwersacji naraz, ale możesz usunąć pojedyncze konwersacje.

Obrazy wynik dla Jak Usunąć Konwersację Z Messengera U Odbiorcy

Jak Usunąć Konwersację Z Messengera U Odbiorcy wideo

Szczegóły na filmie i zapraszam do oglądania

Final Words

Przytrzymaj palcem konwersację, którą chcesz usunąć. Jak usunąć wiadomości z messengera, żeby nikt o tym nie wiedział? Niestety nie ma możliwości, aby nikt nie dowiedział się o usunięciu wiadomości. >> jak usunąć wysłanego maila?

Kliknij usuń u siebie lub usuń u wszystkich. Komputer (messenger. com) aby cofnąć wysłanie wiadomości: Otwórz konwersację w messengerze. Ustaw kursor nad wiadomością, którą chcesz usunąć. Kliknij kolejno więcej i cofnij wysłanie. Chciałam usunąć wszystkie wiadomości z kimś na messengerze, ale nie wiem czy da się w ogóle tak, żeby ta osoba ich nie widziała. To nic, tylko czy wszytsko się usunie, a nie jedna wiadomość, o to mi chodzi. Ale nie całkowicie tylko ostatnie minuty. Wiadomość napisana godzinę temu już się u odbiorcy nie usunie.