blog hit counter

SEKTOR B | Znaleźć najlepsze recenzowane artykuły naukowe na temat.

Jak Usunąć Relacje Na Messengerze

Jak Usunąć Relacje Na Messengerze Bez względu na to, czego szukasz, zacznij od prostego wyszukiwania, takiego jak Jak Usunąć Relacje Na Messengerze? Tutaj, w SEKTOR B, zobaczysz sekcję przypisów do odniesień i dalszej lektury. W tym artykule omówimy przewodnik Jak Usunąć Relacje Na Messengerze krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Sposób ii otwórz ustawienia telefonu wybierz aplikacje odszukaj na liście apkę messenger Z tego poradnika dowiesz się jak usunąć konkretne wiadomości oraz całe konwersacje prowadzone w aplikacji messenger. Opisana procedura działa na urządzeniach z systemem ios, android oraz windows phone. Kasowanie całej konwersacji otwórz aplikację messenger i kliknij konwersację, którą chcesz usunąć. To działanie nie zawsze będzie funkcjonować tak, jak tego pragniemy. Aby usunąć rozmowę głosową lub wideo z historii połączeń w messengerze: Kliknij prawym przyciskiem rozmowę, którą chcesz usunąć, i kliknij usuń konwersację. Kliknij obok rozmowy, którą chcesz usunąć. A jeśli pytasz o jedno miejsce, w którym zostały zebrane wszystkie reakcje, to chyba nie. By usunąć aktywną relację, należy przejść do niej w aplikacji facebooka na telefonie, a następnie w prawym górnym rogu nacisnąć na wielokropek (. ), by ukazało się kontekstowe menu. W następnym kroku po prostu klikamy usuń. lub zarchiwizuj. , jeżeli chcemy, by relacja zniknęła z aktualnie dostępnych, ale pozostała zapisana w archiwum, do którego tylko my. W górnej części aktualności kliknij na relację, którą chcesz usunąć; Kliknij na ikonę trzech poziomych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu; Wysunie się menu z różnymi opcjami.

Obrazy wynik dla Jak Usunąć Relacje Na Messengerze

Jak Usunąć Relacje Na Messengerze wideo

Udostępniasz relacje na Messengerze? Nie chcesz, aby były widoczne dla wszystkich Twoich znajomych? Domyślnie każdy użytkownik Messengera i Facebooka może zobaczyć Twoje relacje. Nie mart się jednak. Dzięki odpowiednim ustawieniom prywatności możesz zmienić widoczność relacji i ukryć je przed wybranymi osobami. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Wpadaj również na nasze strony www: jaklatwo.pl/jak-latwo-ukryc-relacje-na-messengerze/

Final Words

Po sprawdzeniu kilku kroków tłumaczących, jak usunąć relacje z facebooka zadanie okaże się bardzo proste. Podane rozwiązania działają w taki sam sposób zarówno w wersji mobilnej, jak i komputerowej. Zaznacz pole „wszyscy”, aby domyślnie wyświetlać relacje wszystkim osobom, a następnie stuknij jeszcze raz palcem w pole „wszyscy”. Wyświetli się teraz lista wszystkich znajomych.

Na głównym ekranie messengera wystarczy kliknąć ikonkę czatu, a następnie dopisać w odpowiednim oknie te osoby, które chcesz dodać do konferencji. Messenger pozwala na szeroki zakres możliwości zarządzania taką konferencją, włącznie ze zmianą nazwy czy usuwaniem uczestników. Postępuj zgodnie z tą instrukcją, aby usunąć element z relacji w messengerze. Odszukaj pozycje kontakty telefonu >> zarządzaj kontaktami kliknij button usuń wszystkie kontakty wyloguj się i ponownie zaloguj do messengera. Nie powinieneś już widzieć proponowanych osób. Jak usunąć proponowane osoby z messengera. Sposób ii otwórz ustawienia telefonu wybierz aplikacje odszukaj na liście apkę messenger Z tego poradnika dowiesz się jak usunąć konkretne wiadomości oraz całe konwersacje prowadzone w aplikacji messenger. Opisana procedura działa na urządzeniach z systemem ios, android oraz windows phone.