blog hit counter

SEKTOR B | Znaleźć najlepsze recenzowane artykuły naukowe na temat.

Jaka Jest Różnica Między Dvd A Blu Ray

Jaka Jest Różnica Między Dvd A Blu Ray Na podstawie Twojego wyszukiwania Jaka Jest Różnica Między Dvd A Blu Ray, te kroki mogą pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. SEKTOR B wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Jaka Jest Różnica Między Dvd A Blu Ray krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

• dvd jest odczytywane przez czerwony laser o długości fali 650 nm, podczas gdy dyski blue ray odczytuje się za pomocą niebieskiego lasera, jak sugeruje nazwa o długości fali 405 nm. • dyski dvd mają pojemność 4,7 gb w konfiguracji jednowarstwowej i 8,7 gb w konfiguracji dwuwarstwowej. Ponadto jakość oglądania filmów na płytach blu ray w wysokiej rozdzielczości nie ma sobie równych. • dvd jest odczytywane przez czerwony laser o długości fali 650nm, podczas gdy dyski blue ray są odczytywane przez niebieski laser, jak sugeruje nazwa o długości fali 405nm. • dyski dvd mają pojemność 4,7 gb w konfiguracji jednowarstwowej i 8,7 gb w przypadku konfiguracji dwuwarstwowej. Z drugiej strony dyski blue ray mogą mieć do 25 gb miejsca na jednej. Trzymanie 50 gb, podczas gdy dvd zawiera tylko 25 gb. Podstawowa różnica dotyczy wspomnianej rozdzielczości. Takie parametry płyt dvd są powodem, dla którego na szerokoekranowych telewizorach można dotrzeć poszczególne. Rozdzielczość obrazu standardowa rozdzielczość dvd to 480p. Kompatybilność odtwarzacza to też jest pytanie, o czym ten artykuł chce mówić. Nie są one kompatybilne wstecznie. To jest bardzo drogie. To jest mniej kosztowne.

Obrazy wynik dla Jaka Jest Różnica Między Dvd A Blu Ray

Jaka Jest Różnica Między Dvd A Blu Ray wideo

Płyty różnią się od siebie przede wszystkim pojemnością. Jednowarstwowa płyta Blu-ray mieści 25 gigabajtów danych, czyli tyle samo, ile zmieści się na 6 jednowarstwowych płytach DVD albo 36 krążkach CD. 🚨🚨🚨Pamiętaj o zostawieniu Substytucje będe ci niezgodnie wdzięczny🚨🚨🚨 Facebook: facebook.com/ZedzolYouTube/ instagram: instagram.com/zedzolyoutube/ Tu możesz wspomóc moją twórczość: tipanddonation.com/zedzol Mój sprzęt: Komputer: Procesor AMD Ahtlon(tm) II X2 B24 3 GHz RAM: 4 GB Płyta główna: produkcji Hp specjalnie pod ten zestaw Grafika: ATI Radeon HD 4200 Dysk twardy Hitachi HDS721025CLA382 250 GB Nagrywarka DVD LG Sprzęt do nagrywania: Huawei P8 mgsm.pl/pl/katalog/huawei/p8/ Sony DSC-H300 sony.pl/electronics/cyber-shot-aparaty-kompaktowe/dsc-h300 Sony SteadyShot DSC-W330 fotoblogia.pl/t/10782,sony-cyber-shot-dsc-w330

Final Words

Pod względem kodowania hd dvd. Wyróżnia się większą pojemnością od płyt dvd, co jest możliwe dziegki zastosowaniu niebieskiego lassserra Nie są one kompatybilne wstecznie. To jest bardzo drogie.

W ten sposób możesz przechowywać wyższą jakość wideo i audio. Jednowarstwowy dysk dvd może przechowywać około 4. 7. Podczas gdy rozmiar pojedynczej warstwy dvd wynosi 4. 7 gb. W przeciwieństwie do dvd, warstwa zapisu lub metalu znajduje się w środku dysku. Standardowa jednowarstwowa płyta hd dvd może pomieścić 15 gb danych, a dwuwarstwowa 30 gb. Generuje mocniejsze skupienie, mniej. • dvd jest odczytywane przez czerwony laser o długości fali 650 nm, podczas gdy dyski blue ray odczytuje się za pomocą niebieskiego lasera, jak sugeruje nazwa o długości fali 405 nm. • dyski dvd mają pojemność 4,7 gb w konfiguracji jednowarstwowej i 8,7 gb w konfiguracji dwuwarstwowej. Ponadto jakość oglądania filmów na płytach blu ray w wysokiej rozdzielczości nie ma sobie równych.