blog hit counter

SEKTOR B | Znaleźć najlepsze recenzowane artykuły naukowe na temat.

Jaki Jest Pierwszy Film Na Youtube

Jaki Jest Pierwszy Film Na Youtube Bez względu na to, czego szukasz, zacznij od prostego wyszukiwania, takiego jak Jaki Jest Pierwszy Film Na Youtube? Tutaj, w SEKTOR B, zobaczysz sekcję przypisów do odniesień i dalszej lektury. W tym artykule omówimy przewodnik Jaki Jest Pierwszy Film Na Youtube krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Mowa o wideo zatytułowanym . Pierwszym filmem na youtube, który przekroczył barierę 10 miliardów odtworzeń, jest baby shark. Video unavailable watch on youtube watch on dla niewtajemniczonych, baby shark to kultowa już na tym etapie piosenka dla dzieci, która trafiła na. Login to our social questions & answers engine to ask questions answer people’s questions & connect with other people. To jest jeden z najbardziej nieogarniętych filmów na kanale więc mam nadziejęże przymkniecie na to oko To jest link do programu: 👍 zostaw lajka!🍁subnij z dzwoneczkiem 🎈wyjaśnienie celu: ┏━━━━╬ ℝ𝕆ℤ𝕎𝕀ń 𝕆ℙ𝕀𝕊 ╬ ━━━━┓ nie zapomnij zostawić subskrypcji z dzwonkiem. Tym niemniej starałem się, żeby powodów do wstydu było jak najmniej. Taką sobie umyśliłem koncepcję i nikomu nic do tego. Tym bardziej, że takich odcinków zapewne będzie niewiele. W późniejszym czasie raczej postawię na koncepcję. Pierwszy historyczny film, który zadebiutował w serwisie nosił tytuł me at the zoo (ja w zoo). Nagranie pojawiło się 23 kwietnia 2005 roku, a jego autorem jest jeden z twórców youtube'a jawed.

Obrazy wynik dla Jaki Jest Pierwszy Film Na Youtube

Jaki Jest Pierwszy Film Na Youtube wideo

┏━━━━╬ ℝ𝕆ℤ𝕎𝕀Ń 𝕆ℙ𝕀𝕊 ╬ ━━━━┓ Nie zapomnij zostawić subskrypcji z dzwonkiem ┏━━━━ ╬ 𝕆𝔻ℂ𝕀ℕ𝔼𝕂 ╬ ━━━━┓ Odkryto nowy najstarszy film na youtube “Me at the zoo” nie był pierwszym filmem na youtube. W dzisiejszym odcinku pokażę wam jaki jest faktycznie najstarszy film na youtubie. Pamiętaj aby na moich filmach wyłączyć adblock i Nie oglądać youtuba bez reklam ponieważ youtube mało płaci i nie mam kasy. ┏━━━━ ╬ 𝕄𝕌ℤ𝕐𝕂𝔸 ╬ ━━━━┓ Wszystkie muzyki zawarte w tym materiale pochodzą z biblioteki youtuba I są wykorzystywane na licencji Creative Commons. ┏━━━━ ╬ 𝕀ℕ𝔽𝕆ℝ𝕄𝔸ℂ𝕁𝔼 ╬ ━━━━┓ Tagi: Youtube Me at the zoo yt odkrycie tajemnice najstarszy najstarsze filmy ciekawostki 0 przerażające odkrycia popularne niesamowite odkrycia fakty jawed pierwszy film na youtube SzopDemaskuje ads youtube youtube bez reklam mnm minecraft linki: pl.khanacademy.org/computing/computer-science/cryptography/crypt/v/random-vs-pseudorandom-number-generators youtube.com/watch?v=Zxl28UgHpn0 youtube.com/watch?v=u8js8Fa01dU&has_verified=1 Odcinek został przygotowany przez: ███╗░░░███╗███╗░░██╗███╗░░░███╗ ████╗░████║████╗░██║████╗░████║ ██╔████╔██║██╔██╗██║██╔████╔██║ ██║╚██╔╝██║██║╚████║██║╚██╔╝██║ ██║░╚═╝░██║██║░╚███║██║░╚═╝░██║ ╚═╝░░░░░╚═╝╚═╝░░╚══╝╚═╝░░░░░╚═╝

Final Words

Jaki jest najkrótszy film na youtube?informacje:gmail: Mnm. kontakt. 3@gmail. comcześć ja jestem mnm i w tym odcinku pokażę ci niesamowicie ciekawy odcinekznajd. Równo 13 lat temu, 23 kwietnia 2005 r. , w nowo powstałym serwisie youtube pojawił się pierwszy film. Była to krótka relacja z wizyty w zoo.

Jaki był pierwszy filmik na yt? Został zamieszczony 23 kwietnia 2005 roku i nosił tytuł me at the zoo. 19 sekund, koleś przy wybiegu dla słoni. Despacito stał się pierwszym filmem na youtube, który osiągnął kamień milowy w postaci trzech i czterech miliardów wyświetleń. Youtube ma już ponad trzynaście lat. Dokładnie wczoraj odbyła się kolejna rocznica pierwszego opublikowanego w serwisie filmu. Mowa o wideo zatytułowanym . Pierwszym filmem na youtube, który przekroczył barierę 10 miliardów odtworzeń, jest baby shark. Video unavailable watch on youtube watch on dla niewtajemniczonych, baby shark to kultowa już na tym etapie piosenka dla dzieci, która trafiła na.