blog hit counter

SEKTOR B | Znaleźć najlepsze recenzowane artykuły naukowe na temat.

Komar To Jest Zwierze Chwyty

Komar To Jest Zwierze Chwyty Na podstawie Twojego wyszukiwania Komar To Jest Zwierze Chwyty, te kroki mogą pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. Tutaj, w SEKTOR B, zobaczysz sekcję przypisów do odniesień i dalszej lektury. W tym artykule omówimy przewodnik Komar To Jest Zwierze Chwyty krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Przypierdol mu gazetą ooo wyżej nie poleci. Hej, czy widzisz komara, jak mu dupa świeci? Przypierdol mu gazetą ooo wyżej nie poleci. Komar to jest zwierzę, kurwa jego mać, jak cię nie ujebie, to nie może spać. Hej, czy widzisz komara, jak mu dupa świeci? Przypierdol mu gazetą ooo wyżej nie poleci. Synu, nie masz racji, komar szuka dupy do kopulacji. Hej, czy widzisz komara, jak mu dupa świeci? Przypierdol mu gazetą ooo wyżej nie poleci. Lata komar w nocy, lata komar w dzień,. Elo zostaw łapke w góre i suba i miłego dnia, Komar to jest zwierze, kurwa jego mać, c jak cie nie ujebie to nie może spać, c hej czy widzisz komara jak mu dupa świeci f przypierdol mu gazetą, on wyżej nie poleci. C hej czy widzisz komara jak mu dupa świeci f przypierdol mu gazetą, on wyżej nie poleci. Komar to jest zwierze, kurwa jego mać, c jak cie nie ujebie to nie może spać, c hej czy widzisz komara jak mu dupa świeci f przypierdol mu gazetą, on wyżej nie poleci.

Obrazy wynik dla Komar To Jest Zwierze Chwyty

Komar To Jest Zwierze Chwyty wideo

Brakowało mi tego poradnika na tym kanale xd A piosenka bardzo może się przydać na imprezach i ogniskach. Na dole tekst + akordy😉 Standardowo proszę Was o łapki i wszelkie opinie, jak podobają Wam się moje poradniki, wykorzystam to do tego, by tworzyć jeszcze lepsze treści😊 Pamiętajcie, że w nauce gry na gitarze najważniejsza jest systematyka❗️ Będę ogromnie wdzięczny jeśli pokażecie mój kanał choćby 1 osobie. To naprawdę bardzo pomoże nam wszystkim w rozwoju! Zapraszam także na inne moje social media! 🌟Zostań moim uczniem: bit.ly/3pf0tyB 🎼Kanał z coverami: bit.ly/3c1Xje2 📲Instagram: @prawojazdynagitare @piff_paw Dla tych, którzy chcą mi podziękować i przyspieszyć rozwój kanału😊 buycoffee.to/prawojazdynagitare Komar to jest zwierze, ku*wa jego mać, C C Jak cie nie u*ebie to nie może spać, C C Hej czy widzisz komara jak mu dupa świeci F F Przypie*dol mu gazetą, on wyżej nie poleci. C (F G) C C Mówi do mnie ojciec, synu nie masz racji Komar szuka dupy do-o kopulacji. Hej czy widzisz komara jak mu dupa świeci Przypie*dol mu gazetą, on wyżej nie poleci. Lata komar w nocy, lata komar w dzień Ciągle widzę jego pie*dolony cień, Hej czy widzisz komara jak mu dupa świeci Przypie*dol mu gazetą, on wyżej nie poleci. Lata komar lata i szuka kobiety Patrzy, czy jakaś dupa nie wystaje zza tapety Hej czy widzisz komara jak mu dupa świeci Przypie*dol mu gazetą, on wyżej nie poleci Przyleciała mucha komara dziewucha, Lata koło brzucha, a komar ją r*cha Hej czy widzisz komara jak mu dupa świeci Przypie*dol mu gazetą, on wyżej nie poleci.

Final Words

Można se w szkole puścić xd Tekst piosenki i chwyty na gitarę. Komar to jest zwierze kurwa jego mać, jak cię nie ujebie to nie może spać, hej czy widzisz komara jak mu dupa świeci, przypierdol mu gazetą, a on wyżej nie poleci. Mówi do mnie ojciec synu nie masz racji.

Zwrotka c refren f c g czyli tak: C komar to jest zwierze, kurwa jego mać, jak cie nie ujebie to nie może spać, f ref. : Hej czy widzisz komara, jak mu dupa świeci przypierdol mu gazetą, on wyżej nie. Hej czy widzisz komara, jak mu dupa świeci przypierdol mu gazetą, on wyżej nie poleci. Komar to jest zwierzę, kurwa jego mać, jak cię nie ujebie, to nie może spać. Hej, czy widzisz komara, jak mu dupa świeci? Przypierdol mu gazetą ooo wyżej nie poleci. Hej, czy widzisz komara, jak mu dupa świeci? Przypierdol mu gazetą ooo wyżej nie poleci.