blog hit counter

SEKTOR B | Znaleźć najlepsze recenzowane artykuły naukowe na temat.

Serwer Testowy The Settlers Online

Serwer Testowy The Settlers Online Na podstawie Twojego wyszukiwania Serwer Testowy The Settlers Online, te kroki mogą pomóc w odpowiedzi na Twoje pytanie. SEKTOR B wykona pracę za Ciebie i pokaże odpowiedź na Twoje problemy. W tym artykule omówimy przewodnik Serwer Testowy The Settlers Online krok po kroku, który możesz wykonać, aby wskazać konkretne informacje.

Serwer testowy czy marzycie czasem o starych przygodach settlers i chcielibyście, żeby znów był rok 2001? Czy może chcielibyście zanurzyć się w. Wszedłem na testowy, gra prawie działa jak powinna, tylko co z tego. Serwer testowy praktycznie taki sam jaki był 10 lat temu, może są jakieś nowe budynki, nie wiem, nie sprawdzałem. Po co pisać o testowym i sprawdzeniu go, jak na nim praktycznie nic nie ma, nie jest obciążony przez ilość graczy online, nie ma na nim. Changelog 12. 05. 2022. 14 maja 2022 serwer testowy. Wprowadzono drobne ulepszenia wydajności podczas zbierania przedmiotów kolekcjonerskich. Zmieniono szerokość paska przewijania menu gwiazdy, aby był mniejszy. Przewijanie jest teraz możliwe po najechaniu kursorem na pasek przewijania. Wydarzenie bożonarodzeniowe 2019 tegoroczne wydarzenie bożonarodzeniowe czeka już na was na naszym serwerze testowym. Dodatkowo na przetestowanie czekają też inne ekscytujące. Skrypt zostanie pobrany na nasz komputer do domyślnego folderu pobierania (otwieramy folder, gdyż będzie potrzebny) 3. Przeciągamy plik, z domyślnego folderu pobierania na rozszerzenia w otwartym oknie naszego chrome i klikamy „dodaj”.

Obrazy wynik dla Serwer Testowy The Settlers Online

Serwer Testowy The Settlers Online wideo

U siebie uruchomiłem TSO na starym laptopie i na PC. Na obydwu mam zainstalowanego Win 10 Home wersja 64 bity. U mnie proces wyglada nstp: 1. Wchodze na strone adobe by ściągnąć najnowszą wersję flasha 2. Po zainstalowaniu flasha wyłączam przeglądarkę i uruchamiam ponownie. 3. Wchodzę na stronę TSO gdzie się loguję. 4. Pojawia się okno z przyciskiem Pobierz. Klikam i pobieram klienta TSO 5. Po pobraniu instaluje klienta. Przed uruchomieniem sprawdzam ścieżkę C:\Users\[nazwa użytkownika]\AppData\Local\Ubisoft\The Settlers Online czy jest folder Client. W moim przypadku nie ma. Nie tworzę jednak żadnego folderu ani nie kopiuję żadnego pliku. 6. Odpalam klienta TSO. Zanim się uruchomi trwa to może z 30 sekund. 7. Sprawdzam ponownie wspomnianą wyżej ścieżkę. Wygląda na to że klient sam tworzy folder Client przy pierwszym uruchomieniu bo takowy się pojawia. 8. Gra uruchamia się i wczytuje się wyspa bez problemów. Tak to u mnie wygląda.

Final Words

Welcome to the the settlers online. Official announcements & news last post. Official news, updates, forum/chat rules regarding the test server. Official news, updates, forum/chat rules.

Witajcie drodzy fani the settlers online, od czasu ogłoszenia i przeniesienia silnika gry z flash do unity otrzymaliśmy ogromną ilość komentarzy, opinii i zgłoszeń. Chcemy was zapewnić, że nasz zespół jest zaangażowany w naprawę problemów, które zgłaszaliście na różnych platformach, w tym między innymi: 10 jak spolszczyc the settlers online na serwerze testowym Co się dzieje z strona tsotesting. com , nie mogę sie zalogować , otrzymuje komunikat. Ta aplikacja jest jeszcze w trybie deweloperskim i nie masz do niej dostępu. Zaloguj się na koncie zarejestrowanego użytkownika testowego lub poproś administratora aplikacji o uprawnienia. Serwer testowy czy marzycie czasem o starych przygodach settlers i chcielibyście, żeby znów był rok 2001? Czy może chcielibyście zanurzyć się w. Wszedłem na testowy, gra prawie działa jak powinna, tylko co z tego.